Aktualności

Powiększamy sieć franczyzową EBS

W ostatnim czasie w ramach współpracy franczyzowej otwarte zostały trzy nowe pralnie EBS. Pralnia w Gemini Park w Tychach to pierwsza pralnia marki EBS w tym mieście. Gemini Park Tychy to dziś jedno z najnowocześniejszych centrów handlowych w regionie. Obiekt w 2018 roku został uznany za najciekawszą inwestycję handlową w Polsce i nagrodzony w Londynie The European Property Awards.

Unikalny projekt dla inwestorów na 20-lecie pralni EBS w Polsce

Na 20-lecie istnienia w Polsce właściciel sieci EBS, firma EBS S.A., przygotowała dla potencjalnych partnerów – inwestorów niezwykle atrakcyjną propozycję przejęcia od sieci istniejących na rynku od wielu lat pralni wraz z całym ich wyposażeniem. Oferta dotyczy tylko kilku wybranych miast.

Thai Wok w Pruszkowie

W dniu 10.11.2018 otworzyliśmy kolejną restaurację Thai Wok !

Thai Wok w Promenadzie

W dniu 17.10.2018 otworzyliśmy 16 restaurację Thai Wok w Polsce.

Rośniemy w siłę!

26 maja 2018 otwarte zostało Forum Gdańsk, unikalne centrum handlowe, które powstało na terenach Targu Siennego i Targu Rakowego – historycznych miejsc gdańskiego handlu.
W nowym centrum handlowym nie mogło zabraknąć też nas. Otworzyliśmy w tej lokalizacji zarówno pralnię EBS jak i restaurację Thai Wok.

Kolejny Thai Wok w Warszawie!

W połowie marca br. spółka Thai Wok poszerzyła portfolio swoich restauracji, otwierając ósmy w Warszawie lokal. Jest to pierwsza restauracja sieci Thai Wok mieszcząca się poza galerią handlową. Lokal znajduje się na warszawskich Kabatach, przy ul. Wąwozowej 35.

Thai Wok nagrodzony przez UBER Eats

Thai Wok dołączył do aplikacji dostarczającej posiłki Uber Eats w lutym 2017 roku. Po roku stałej współpracy, na podstawie analiz operatora, Pad Thai przygotowywany w Thai Wok został uznany za ulubiony pad thai użytkowników Uber Eats!

NOWA PRALNIA EBS W WARSZAWIE

Informujemy, ze sieć EBS w Polsce powiększyła się o kolejną lokalizację. 14 września 2017 otwarta została placówka zlokalizowana w nowo otwartej Galerii Północnej w Warszawie.

OTWARCIE NOWYCH RESTAURACJI

Z przyjemnością informujemy, że spółka Prowansja poszerzyła swoje portfolio o kolejne koncepty gastronomiczne, kontynuując tym samym pozytywny trend z ostatniego kwartału ubiegłego roku (26.11.2016 – otwarcie Salad&Co w C.H. Posnania, 17.12.2016 – Flunch Burger w C.H. Auchan Piaseczno).

Nowa Restauracja Thai Wok otwarta

14 września 2017 r. została otwarta szósta restauracja Thai Wok w Warszawie. Lokal mieszczący się w Galerii Północnej jest najnowocześniej urządzonym lokalem, którego wystrój skupia się wokół drewna i dodatków ze szkła.

Akwizycja sieci restauracji Thai Wok

Od 1 grudnia 2016 Grupa EBS stała się właścicielem większościowego pakietu udziałów w Thai Wok Sp. z o.o.

Przyłączona do EBS spółka Thai Wok jest właścicielem sieci restauracji z gatunku „fast food” serwujących kuchnię tajską. Są one zlokalizowane w dużych centrach handlowych jak np. Złote Tarasy, Galeria Mokotów, czy Arkadia, które odwiedza rocznie nawet 20 mln klientów. Marka nieprzerwanie od 7 lat zdobywa popularność na polskim rynku gastronomicznym. Thai Wok oferuje oryginalną tajską kuchnię bazującą na świeżych produktach. Jakość serwowanego menu oraz unikalność receptur są zapewnione dzięki szefom kuchni z Azji.