Aktualności

Unikalny projekt dla inwestorów na 20-lecie pralni EBS w Polsce

Na 20-lecie istnienia w Polsce właściciel sieci EBS, firma EBS S.A., przygotowała dla potencjalnych partnerów – inwestorów niezwykle atrakcyjną propozycję przejęcia od sieci istniejących na rynku od wielu lat pralni wraz z całym ich wyposażeniem. Oferta dotyczy tylko kilku wybranych miast.


Potencjalny inwestor uzyskuje wraz z przejęciem pralni od EBS rzadko spotykaną na rynku możliwość generowania zysków już od pierwszego dnia prowadzenia nowego biznesu. Pralnie są zlokalizowane w renomowanych i znanych centrach handlowych, co czyni je bardzo atrakcyjnymi z uwagi na fakt, iż właśnie centra handlowe są najlepszymi lokalizacjami dla tego rodzaju działalności. Inwestor oprócz gotowego do prowadzenia biznesu otrzymuje od EBS wszelkie wsparcie szkoleniowe oraz z dnia na dzień staje się częścią rozpoznawalnej i lubianej w naszym kraju marki. Tym samym nie traci czasu na szukanie odpowiedniej lokalizacji, przygotowywanie lokalu pod względem budowlanym na potrzeby pralni, czy też czekanie po otwarciu na pierwsze zyski.

pralnia 20lat

Najbardziej atrakcyjną częścią naszej oferty dla nowych franczyzobiorców jest jednak niemal całkowity brak ryzyka niepowodzenia przedsięwzięcia, ponieważ pralnie te funkcjonują na rynku od wielu lat i generują zyski. Od pierwszego dnia inwestor przejmuje dobrze funkcjonujący i rentowny biznes.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu:
Paweł Skwarczowski
Dyrektor Operacyjny Sieci 5asec
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.