Aktualności

Powiększamy sieć franczyzową EBS

W ostatnim czasie w ramach współpracy franczyzowej otwarte zostały trzy nowe pralnie EBS. Pralnia w Gemini Park w Tychach to pierwsza pralnia marki EBS w tym mieście. Gemini Park Tychy to dziś jedno z najnowocześniejszych centrów handlowych w regionie. Obiekt w 2018 roku został uznany za najciekawszą inwestycję handlową w Polsce i nagrodzony w Londynie The European Property Awards.

 

gemini park tychy

Kolejna pralnia zlokalizowana jest w Galerii Wnętrz Domar we Wrocławiu. Wrocławska Galeria Wnętrz Domar to jedna z największych galerii wyposażenia wnętrz w Polsce. Na 18 000 m² swoje stoiska ma ponad 100 najemców, którzy mają w swojej ofercie produkty wyposażenia wnętrz i materiałów wykończeniowych – począwszy od mebli, poprzez dekoracje, wyposażenie kuchni, podłogi, a nawet systemy do inteligentnych domów.

Trzecia nowo otwarta pralnia franczyzowa znajduje się w Łodzi w C.H. Tulipan. Centrum Handlowe Tulipan to jedno z pierwszych centrów handlowych w Łodzi, zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie dzielnicy Widzew. Oferta Centrum obejmuje hipermarket Auchan, sklepy wnętrzarskie i meblowe oraz sklepy znanych marek i restauracje.