5asec Polska

5asec Polska

logo 5asec


5àsec to rynkowy lider w usługach pralniczych, który obecny jest w ponad 30 państwach.
5àsec to prawie 50 lat doświadczenia.
5àsec to 2000 istniejących pralni na całym świecie, które obsługują 120 000 klientów dziennie.
5àsec to nawet 100 000 000 sztuk odzieży czyszczonej rocznie.


EBS S.A. jest właścicielem masterfranczyzy marki 5àsec na terenie Polski, Czech, Słowacji oraz Ukrainy. Dzięki posiadaniu unikalnego know-how, znajomości rynku, rozwiniętej sieci dystrybucji oraz znajomości zagadnień biznesu w regionie Centralnej i Wschodniej Europy, EBS jest obecnie liderem branży pralniczej w tej części Europy.

5asec polska mapka


Lokalizacje placówek

W całej Polsce znajduje się 126 placówek 5àsec, z czego 11 placówek to pralnie sub – franczyzowe. W samej Warszawie i okolicach mieszkańcy mają do dyspozycji 28 pralni 5àsec.

Pralnie 5àsec są zlokalizowane w centrach handlowych w dużych miastach, zapewniając tym samym swoim klientom stały dostęp do wysokiej jakości usług pralniczych w przystępnych cenach.

5àsec Polska to 2 milion klientów rocznie i ponad 5 milionów wypranych sztuk odzieży.

Kryteria wyboru lokalizacji

Placówki 5àsec to zazwyczaj małe pomieszczenia (typowa pralnia ma powierzchnię na poziomie 50-80 m2), usytuowane w miejscach o wysokim potencjale częstotliwości wizyt klientów.

Lokalizacje punktów 5àsec wybierane są na podstawie czynników takich jak:

  • poziom konkurencji,
  • dostępność miejsca,
  • oczekiwana rentowność punktu pralniczego,
  • istnienie potencjalnej grupy klientów.

5asec polska

5asec polska

Co nas wyróżnia?

Sieć pralni 5àsec oferuje kompleksowy zestaw usług prania odzieży, tekstyliów domowych, butów, a nawet odzieży skórzanej. Usługi w ofercie 5àsec to podstawowe pranie wodne, pranie chemiczne, prasowanie oraz specjalistyczne usługi premium (np. apertura, impregnacja, usługi antyalergiczne).

Elementem wyróżniającym pralnie pod szyldem 5àsec to jakość wykonywanych usług. 5asec korzysta z najnowszych rozwiązań technologicznych - mniej agresywnych środków chemicznych. Dzięki temu usługa prania jest delikatniejsza dla tekstyliów, w tym również dla guzików, zapięć, ozdób.

Marka 5àsec jest blisko klienta i zapewnia maksymalnie krótki czas realizacji usługi, a pracownicy to profesjonalni eksperci z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy w każdej chwili służą kompleksowym doradztwem w zakresie konserwacji i ochrony tkanin oraz tekstyliów domowych.

5àsec dba także o otoczenie, w którym funkcjonują Klienci. Dlatego w procesie rozwoju, 5àsec przykłada ogromną wagę do skutecznego redukowania wpływu na środowisko naturalne, a nowoczesne metody prania 5àsec skupiają się wokół technologii ekologicznych. Nowoczesne rozwiązania techniczne pozwalają jednocześnie na niższy poziom zużycia wody, energii i odpadów.

5àsec to:

Technologiczny, innowacyjny lider branżowy.

Jako pierwszy na rynku wprowadził usługę water-cleaning, pod nazwą Aquasec.

 

Zadowolenie klientów z wysokiej jakości usług oraz obsługi Klienta.

Potwierdzone badaniami niezależnej agencji badawczej Ipsos, 2015.

 

Maksymalna dostępność i wygoda usług pralniczych.

Atrakcyjne lokalizacje w największych centrach handlowych.

 

Unikalne usługi

Innowacyjna usługa Revita Plus, superkantki, czyszczenie i renowacja butów skórzanych, czyszczenie odzieży motocyklowej.