Aktualności

Powiększamy sieć franczyzową EBS

W ostatnim czasie w ramach współpracy franczyzowej otwarte zostały trzy nowe pralnie EBS. Pralnia w Gemini Park w Tychach to pierwsza pralnia marki EBS w tym mieście. Gemini Park Tychy to dziś jedno z najnowocześniejszych centrów handlowych w regionie. Obiekt w 2018 roku został uznany za najciekawszą inwestycję handlową w Polsce i nagrodzony w Londynie The European Property Awards.

Thai Wok w Pruszkowie

W dniu 10.11.2018 otworzyliśmy kolejną restaurację Thai Wok !

Thai Wok w Promenadzie

W dniu 17.10.2018 otworzyliśmy 16 restaurację Thai Wok w Polsce.

NOWA PRALNIA EBS W WARSZAWIE

Informujemy, ze sieć EBS w Polsce powiększyła się o kolejną lokalizację. 14 września 2017 otwarta została placówka zlokalizowana w nowo otwartej Galerii Północnej w Warszawie.

OTWARCIE NOWYCH RESTAURACJI

Z przyjemnością informujemy, że spółka Prowansja poszerzyła swoje portfolio o kolejne koncepty gastronomiczne, kontynuując tym samym pozytywny trend z ostatniego kwartału ubiegłego roku (26.11.2016 – otwarcie Salad&Co w C.H. Posnania, 17.12.2016 – Flunch Burger w C.H. Auchan Piaseczno).

Akwizycja sieci restauracji Thai Wok

Od 1 grudnia 2016 Grupa EBS stała się właścicielem większościowego pakietu udziałów w Thai Wok Sp. z o.o.

Przyłączona do EBS spółka Thai Wok jest właścicielem sieci restauracji z gatunku „fast food” serwujących kuchnię tajską. Są one zlokalizowane w dużych centrach handlowych jak np. Złote Tarasy, Galeria Mokotów, czy Arkadia, które odwiedza rocznie nawet 20 mln klientów. Marka nieprzerwanie od 7 lat zdobywa popularność na polskim rynku gastronomicznym. Thai Wok oferuje oryginalną tajską kuchnię bazującą na świeżych produktach. Jakość serwowanego menu oraz unikalność receptur są zapewnione dzięki szefom kuchni z Azji.