PRALNIA EBS

PRALNIA EBS

ebs logo

EBS S.A. jest właścicielem sieci pralni w Polsce. Dzięki posiadaniu unikalnego know-how, znajomości rynku, rozwiniętej sieci dystrybucji oraz znajomości zagadnień biznesu w regionie Centralnej i Wschodniej Europy, EBS jest obecnie liderem branży pralniczej w tej części Europy.

mapa


Lokalizacje placówek

W całej Polsce znajduje się 122 pralni EBS, z czego 20 placówek to pralnie franczyzowe. W samej Warszawie i okolicach mieszkańcy mają do dyspozycji 28 pralni EBS.

Pralnie EBS są zlokalizowane w centrach handlowych w dużych miastach, zapewniając tym samym swoim klientom stały dostęp do wysokiej jakości usług pralniczych w przystępnych cenach.

Pralnie EBS w Polsce to 2 milion klientów rocznie i ponad 5 milionów wypranych sztuk odzieży.

Kryteria wyboru lokalizacji

Pralnie EBS to zazwyczaj małe pomieszczenia (typowa pralnia ma powierzchnię na poziomie 50-80 m2), usytuowane w miejscach o wysokim potencjale częstotliwości wizyt klientów.

Lokalizacje punktów EBS wybierane są na podstawie czynników takich jak:

  • poziom konkurencji,
  • dostępność miejsca,
  • oczekiwana rentowność punktu pralniczego,
  • istnienie potencjalnej grupy klientów.

ebs img

Magnolia3

Co nas wyróżnia?

Sieć pralni EBS oferuje kompleksowy zestaw usług prania odzieży, tekstyliów domowych, butów, a nawet odzieży skórzanej. Usługi w ofercie EBS to podstawowe pranie wodne, pranie chemiczne, prasowanie oraz specjalistyczne usługi premium (np. apertura, impregnacja, usługi antyalergiczne).

Elementem wyróżniającym pralnie pod szyldem EBS to jakość wykonywanych usług. Pralnie EBS korzystają z najnowszych rozwiązań technologicznych - mniej agresywnych środków chemicznych. Dzięki temu usługa prania jest delikatniejsza dla tekstyliów, w tym również dla guzików, zapięć, ozdób.

Marka Pralnia EBS jest blisko klienta i zapewnia maksymalnie krótki czas realizacji usługi, a pracownicy to profesjonalni eksperci z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy w każdej chwili służą kompleksowym doradztwem w zakresie konserwacji i ochrony tkanin oraz tekstyliów domowych.

EBS dba także o otoczenie, w którym funkcjonują Klienci. Dlatego w procesie rozwoju, EBS przykłada ogromną wagę do skutecznego redukowania wpływu na środowisko naturalne, a nowoczesne metody prania skupiają się wokół technologii ekologicznych. Nowoczesne rozwiązania techniczne pozwalają jednocześnie na niższy poziom zużycia wody, energii i odpadów.

Pralnia EBS to:

  • Technologiczny, innowacyjny lider branżowy.
  • Jako pierwszy na rynku wprowadził usługę water-cleaning, pod nazwą AQUA-DRY.
  • Zadowolenie klientów z wysokiej jakości usług oraz obsługi Klienta.
  • Potwierdzone badaniami niezależnej agencji badawczej Ipsos, 2015.
  • Maksymalna dostępność i wygoda usług pralniczych.

EBS to:

Technologiczny, innowacyjny lider branżowy.

Jako pierwszy na rynku wprowadził usługę water-cleaning, pod nazwą Aquasec.

 

Zadowolenie klientów z wysokiej jakości usług oraz obsługi Klienta.

Potwierdzone badaniami niezależnej agencji badawczej Ipsos, 2015.

 

Maksymalna dostępność i wygoda usług pralniczych.

Atrakcyjne lokalizacje w największych centrach handlowych.

 

Unikalne usługi

Innowacyjna usługa Revita Plus, superkantki, czyszczenie i renowacja butów skórzanych, czyszczenie odzieży motocyklowej.