Wyposażenie pralni

Wyposażenie pralni

Jesteśmy dostawcą nowoczesnych urządzeń i sprzętu na wyposażenie pralni oraz środków piorących i produktów dla branży pralniczej.  

Spółka wdraża innowacyjne, ekologiczne, bezpieczne dla ludzi i środowiska  technologie w zakresie prania i czyszczenia odzieży, czyszczenia i renowacji  wyrobów ze skóry  oraz czyszczenia obuwia.

Oferujemy nowe ekologiczne procesy czyszczenia chemicznego odzieży w bezpieczniejszych od czterochloroetylenu rozpuszczalnikach węglowodorowych i silikonowych oraz w technologii Aquasec.  

Szczególnie istotna jest innowacyjna technologia Aquasec, która pozwala na bezpieczne pranie w wodzie odzieży przeznaczonej do czyszczenia chemicznego. Zastosowanie odpowiednich  programów prania i suszenia oraz wody i ekologicznych środków piorąc sprawiają, ze odzież wyprana w technologii Aquasec  jest czysta, puszysta, miękka, pozbawiona zapachów i zabrudzeń.

Przykładowe wyposażenie pralni:

stol prasowanie

kabina detaszerska

pakowarka dsp

pralnica af 180

suszarka dsp

lpura

Dzięki stałym i bezpośrednim kontaktom z europejskimi producentami maszyn i urządzeń spółka dostarcza branży pralniczej najnowocześniejsze sprzęt dostępny obecnie na rynku.

Stała współpraca ze Stowarzyszeniem Pralników Polskich oraz uczestnictwo w międzynarodowych targach branżowych i konferencjach organizowanych przez wytwórców są gwarancją, że oferowane przez Spółkę preparaty i środki piorące oraz  inne produkty dla zaopatrzenia pralni są na najwyższym światowym poziomie.

Spółka DSP zaopatruje pralnie na terenie Polski, Czech, Słowacji i Ukrainy.