Wartości

Wartości

MISJA

Naszą misją jest ciągłe dążenie do zaspokajania potrzeb i oczekiwań naszych Klientów, przy jednoczesnym zorientowaniu naszej działalności na ciągły rozwój.
Chcemy być jak najlepiej oceniani pod względem jakości usług i produktów,  jakości obsługi Klienta, a także profesjonalnego zarządzania.

Chcemy oferować klientom technologie przyjazne dla ludzi i środowiska, dlatego dbamy także o otoczenie, w którym funkcjonują nasi Klienci. W procesie rozwoju przykładamy ogromną wagę do skutecznego redukowania wpływu na środowisko naturalne.

Dysponując bogatym doświadczeniem oraz szerokim, stale unowocześnianym zapleczem technicznym, pragniemy wykorzystać możliwości jakie posiadamy, by proponować Klientom usługi, które będą w pełni zaspokajać ich potrzeby. Wierzymy, że dzięki naszym kompetencjom i innowacyjnemu podejściu, udaje nam się osiągnąć satysfakcję Klientów.

STRATEGIA

Od początku swojej działalności wyznaczamy najwyższe standardy na polskim rynku usług.  Prowadzimy działalności w największych miastach Polski, Czech, Słowacji i Ukrainy oraz w miastach o najlepszych perspektywach rozwoju. W najbliższym czasie, planujemy powiększyć swoje portfolio o placówki usługowe w atrakcyjnych lokalizacjach. Dynamikę rozwoju naszej firmy odzwierciedla m.in. ilość nowych projektów, stopień ich zaawansowania oraz dalsze plany rozwoju.

W perspektywie najbliższych lat, chcemy wyraźnie utrwalić swoją pozycję lidera na rynku pralniczym oraz mocniej zaznaczyć swoją obecność w branży casual dining. Aby utrzymać w swoich segmentach stałą przewagę konkurencyjną, przewidujemy realizacje kolejnych inwestycji, zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych.

Ważnymi aspektami naszej strategii jest identyfikacja atrakcyjnych lokalizacji na wczesnym etapie oraz rozwój modelu franczyzowego i agenckiego. W przypadku branży pralniczej, istotnym elementem jest również utrzymanie statusu najemcy „pierwszego wyboru”.

Dążymy do tego by być jak najbliżej Klienta.

Chcemy oferować wsparcie merytoryczne, techniczne, wspólnie rozwiązywać problemy, tworzyć nowe rozwiązania.

Zależy nam także na umocnieniu więzi i wzajemnych relacji wewnątrz organizacji, które przyczynią się do wspólnego rozwoju wszystkich działalności Grupy.